Producenci

Wersje językowe

Sterownik moduł GSM ST 65 TECH kontrola kotła przy pomocy telefonu komórkowego do kotłów firmy Stalmark

Sterownik moduł GSM ST 65 TECH kontrola kotła przy pomocy telefonu komórkowego do kotłów firmy Stalmark
Producent:
Tech

brutto: 579.00 zł
netto: 470.73 zł

WSPÓŁPRACUJE TYLKO Z KOTŁAMI FIRMY STALMARK !!!

Sterownik GSM ST 65 TECH kontrola kotła przy pomocy telefonu komórkowego.


ZASTOSOWANIE
Sterownik ST 65 pozwala zdalnie kontrolować stan pracy kotła przy pomocy telefonu komórkowego. Użytkownik (za pośrednictwem modułu ST 65) jest informowany wiadomością SMS o każdym alarmie sterownika kotła. Dodatkowo, wysyłając odpowiednią wiadomość SMS w dowolnym momencie (z autoryzowanego numeru telefonu), użytkownik otrzymuje wiadomość zwrotną z informacją o aktualnej temperaturze wszystkich czujników. Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość zmiany temperatury zadanej dowolnego obiegu za pomocą telefonu komórkowego.

KARTA SIM
Moduł ST 65 nie będzie działał bez prawidłowo włożonej i skonfigurowanej karty SIM. W przypadku gdy moduł wykryje brak karty sim, przełączy się na tryb oczekiwania na założenie karty. Kartę sim można założyć tylko i wyłącznie w zasie, gdy na ekranie sterownika pojawi się napis: "włóż kartę"

POBIERANIE DANYCH ZE STEROWNIKA
Moduł ST 65 GSM może pracować samodzielnie lub ze sterownikiem kotła który jest wyposażony w komunikację RS i obsługujący zewnętrzny moduł GSM. Po podłączeniu za pomocą kabla komunikacyjnego RS232 (z wtykami typu RJ, w zestawie) w menu instalatora sterownika należy wybrać w funkcji "moduł GSM">> załączony.
Moduł ST 65 GSM po prawidłowym podłączeniu ze sterownikiem otrzyma aktualne parametry jego pracy. Parametry te moduł może odesłać na żądanie w formie wiadomości tekstowej sms do użytkownika. Wiadomość sms wysłana jest na dowolny autoryzowany numer telefonu.

CZUJNIKI STYKOWE TEMPERATURY
Moduł ST 65 posiada 3 dodatkowe złącza czujnikowe, działające niezależnie od sterownika kotła o uniwersalnym zastosowaniu:

1. Dwa złącza przeznaczone do podłączenia czujników temp. (KTY) oznaczonych jako T1, T2 (opcja- brak czujników w zestawie). Zakres nastaw czujników zawiera się w granicach od -10°C do + 85°C.

2. Jedno złącze wykrywające zwarcie/rozwarcie styków. Oznaczone jako Wej (opcja-brak kabla w zestawie). Złącze umożliwia bardzo szeroki zakres zastosowań (np. jako czujnik antywłamaniowy w komplecie z krańcówką).

3. Jedno sterowane wyjście. Oznaczone jako Wyj (np. możliwość podłączenia dodatkowego stycznika do sterowania dowolnym obwodem elektrycznym)

POBIERANIE I USTAWIENIA DANYCH
1. Pin autoryzacja - użytkownik w dowolnej chwili może zmienić "pin autoryzacji" wysyłając sms na numer modułu.

2. Załączenie/wyłączenie powiadomień o alarmach - Użytkownik w dowolnej chwili może załączyć lub wyłączyć wysyłanie informacji alarmowych z modułu wysyłając wiadomość na numer modułu.

3. Tryb pracy - Użytkownik ma możliwość wyboru rodzaju przychodzących wiadomości informacyjnych
> samodzielnie - w przychodzących wiadomościach informacyjnych sms będą zawarte wyłącznie dane z aktywnych czujników stykowych i temperatury.
> ze sterownikiem - w przychodzących wiadomościach informacyjnych sms będą zawarte zarówno dane ze sterownika kotła oraz z aktywnych czujników stykowych i temperatury.

4. Załączenie wyjścia - Każdy sterownik GSM firmy TECH jest wyposażony w jedno wyjście, które jest umieszczone na pierwszym miejscu od lewej. Użytkownik może w każdym momencie za pomocą wiadomości tekstowej SMS włączyć bądź wyłączyć to wyjście.

5. Zmiana oraz aktywacja numerów alarmowych - Użytkownik może wprowadzać oraz zmieniać numery alarmowe.

DOŁADOWANIE
Opłaty za wysyłanie sms pobierane są zgodnie z aktualnym cennikiem danego operatora.

GWARANCJA TERMOEKO OBEJMUJE:
- Sprzedaż produktów fabrycznie nowych.
- Expresową i tanią KURIERSKĄ wysyłkę!
- 100% satysfakcji z zakupionego towaru!
- Profesjonalne doradztwo techniczne!
- 2 letnią gwarancję producenta

Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl