ZEFIRO gazowy przepływowy podgrzewacz wody C11 GZ 50 w sprzedaży zamiennik podgrzewacz Lamborghini

ZEFIRO gazowy przepływowy podgrzewacz wody C11 GZ 50 w sprzedaży zamiennik podgrzewacz Lamborghini
Producent:
Ferroli

brutto: 639.00 zł
netto: 519.51 zł

Atrybuty produktu

Nazwa
ZEFIRO
Typ urządzenia
B11BS
Rodzaj paliwa
Gaz ziemny
Rodzaj instalacji
Wewnętrzna
Max.moc grzewcza
21,1 kW
Min.moc grzewcza
8,1 kW
Max.moc użytkowa
18,9 kW
Min.moc użytkowa
7,1 kW
Natężenie przep.wody
40°C- 6,5-10,8 l/min, 65°C - 2,4-5,4 l/min
Min.ciśnienie wody
40°C- 0,45 bar, 65°C- 0,15 bar
Max.ciśnienie wody
10 bar
Zużycie gazu
Gaz ziemny G-20 max 2,23 m³/h min.0,86m³/h
Ciśnienie gazu
Gaz ziemny G-20 20 mbar
Natężenie przep.spalin
Gaz ziemny G 20 max-min 56,8-42,2
Zasilenie elektr.
3V=
Certyfikat CE
SI
Gwarancja
24 miesiące
ZEFIRO C11 na gaz ziemny GZ50

Podgrzewacz łazienkowy został zaprojektowany i wykonany w celu zapewnienia użytkownikowi w trakcie poprawnej eksploatacji, pełnego komfortu korzystania z ciepłej wody użytkowej.

ZALETY:
- Wbudowany tłumik ciągu: zapewnia prawidłowe spalanie, nawet wtedy gdy występują zmiany ciągu w przewodzie odprowadzania spalin (kanał dymowy)
- Wymiennik ciepła: z czystej miedzi elektrolitycznej z osłoną termiczną, która zapewnia maksymalne przekazywanie ciepła do wody
- Palnik multigas: zaawansowana technologia z maksymalnym wykorzystaniem zużywanego gazu. Możliwe jest przezbrojenie na inny rodzaj gazu poprzez wymianę dyszy.
- Zawór bezpieczeństwa zapłonu: wyposażony w układ elektryczny, który pozwala na wylot gazu z palnika tylko przy zachowanych warunkach bezpieczeństwa-obecność płomienia.
- Pokrętło regulacji mocy: w celu ręcznego ustawienia mocy.
- Przełącznik temperatury: w celu dowolnego ustawienia temperatury ciepłej wody
- Układ wodny: uruchamia automatycznie urządzenia do podgrzewania wody, kiedy odkręcany jest kurek z ciepłą wodą. W tym samym czasie uruchamia się SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA, który otwiera przepływ gazu do palnika tylko wtedy, gdy jest obieg wody w wymienniku.
- Elektroniczny czujnik jonizacji: służy do odczytu obecności płomienia.
- Elektroda zapłonu palnika
- Termostat zakresu temperatury
- Mikrowyłącznik zapłonu
- Układ kontroli wylotu spalin (T.T.B.) wyłącza podgrzewacz w przypadku niewystarczającego ciągu lub zatkania wylotu spalin.
- Obudowa na baterie
- Zawór wodny spustowy
- Elektroniczny moduł sterowania

USTAWIENIE RĘCZNE MOCY PALNIKA
Za pomocą pokrętła regulacji mocy można ustawić moc podgrzewacza, minimalną(-) lub maksymalną(+), jak również pozycje pośrednie zgodnie z zapotrzebowaniem poziomu grzania wody. Ustawiając pokrętło w pozycji + urządzenie grzeje wodę z maksymalną mocą. Jeśli temperatura jest za wysoka np. latem, lub jest zapotrzebowanie na zmniejszony przepływ niezbyt gorącej wody, ustawić pokrętło w pozycji - , w ten sposób zmniejsza się moc i zużycie gazu o połowę.

USTAWIENIE TEMPERATURY
Za pomocą przełącznika temperatury można łatwo ustawić temperaturę wody: przekręcić w prawo w celu zwiększenia lub w lewo w celu zmniejszenia temperatury.

DOSTAWA CIEPŁEJ WODY
- Po wykonaniu w/w/ regulacji podgrzewacz jest gotowy do pracy w trybie w pełni automatycznym. Po odkręceniu kurka ciepłej wody generowana jest iskra przerywana na elektrodzie zapłonu, co powoduje zapłon palnika.
- Wszystkie modele elektroniczne posiadają czujnik jonizacji wbudowany w palnik w celu kontroli obecności i prawidłowości płomienia. W przypadku usterki lub braku zasilania gazu, co powoduje wyłączenie palnika, system sterowania ponawia próbę automatycznego zapłonu. Jeśli po kilku sekundach płomień się nie zapali , podgrzewacz wyłącza się.
- W takim przypadku należy usunąć przyczynę, która uniemożliwia dopływ gazu do podgrzewacza np. przypadkowe zamknięcie zaworu zasilania, wyczerpanie gazu w butli itp.
- podgrzewacz jest odblokowany po odkręceniu i zakręceniu kurka ciepłej wody
- Jeśli po usunięciu przyczyny i po wyłączeniu ciepłej wody w dalszym ciągu nie ma dopływu, powtórzyć operację. jeśli to nie daje rezultatu należy zwrócić się do serwisu technicznego
- Obecność płomienia w palniku wyświetlana jest w odpowiednim okienku.

WYŁĄCZANIE PODGRZEWACZA
Podgrzewacz wyłączany jest automatycznie po zamknięciu dopływu ciepłej wody. ponowne włączenie nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów.

GWARANCJA TERMOEKO OBEJMUJE:
- Sprzedaż produktów fabrycznie nowych.
- Expresową wysyłkę!
- 100% satysfakcji z zakupionego towaru!
- Gwarancję producenta.

Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl